Ağva Thermex Servisi - 0216 606 13 43 - 0544 607 13 43
blog

Ağva Thermex Servisi

Ağva Thermex Kombi Servisi 0216 606 13 43 ile 0544 607 13 43 numaralı telefonlarından kombi bakım, onarım ve tamirinde sizlere hizmet vermektedir. Jet-ser Ağva Thermex  Kombi Servisi, bütün marka ve model kombi arızalarını tamir eder. Ayrıca kombinizin düzenli bakımını yaptırmak, peteklerinizi kontrol etmek ve temizletmek için de bize başvurabilirsiniz.

Ağva Thermex Kombi Servisi ustaları uzun yıllardır bu alanda çalışmaktadır ve ayrıca her türlü kombinin hangi teknoloji ile üretilmiş olursa olsun teknik özelliklerini, çalışma prensiplerini tanımaktadırlar. Ayrıca her kombi makasının ve modelinin kendine has güçlü ve ya zayıf yanları vardır. Bu zayıf yanları hemen her zaman, kullanımın aynı yılında aynı hataları vermelerine, aynı sebep ile bozulmalarına yol açar. Ve yine bulunduğunuz ilçenin binalarının altyapı durumu, su şebekesinin yağısı, binaların genel elektrik tesisatının durumu ve doğalgaz altyapısının özellikleri de kombinizin çalışma şeklini etkileyebilmektedir. En basit olarak elektrik voltajındaki ani yükselme ve ya düşüşlerden bile cihazınız etkilenmekte ana kartı (elektronik kat)  ilgilendiren elektronik sorunlar yaşayabilmektedir. Jetser Ağva Thermex  Kombi Servisi deneyimli çalışanları kombiler kadar hem Ağva’yı hem ilçemizin tüm bu altyapısal özelliklerini tanıdıkları için cihazınızdaki problemin ne olduğunu ve nasıl çözülebileceğini, sorunun nereden kaynaklandığını ve ileride tekrar ortaya çıkmaması için hangi önlemlerin alınabileceğini bilirler ve size kalıcı, etkin çözüm sunarlar.

Ağva Thermex  Servisi Tarafından Sağlanan Hizmetler

1)      Ağva Kombi Servisi Kombi Arızalarınızı Giderir: Kombiniz su akıtabilir. Bu su akıtmasının temel sebebi kombi içindeki