Fındıklı Thermex Servisi - 0216 606 13 43 - 0544 607 13 43
blog

Fındıklı Thermex Servisi

Jetser Fındıklı Thermex  Kombi Servisi kombilerinizin tüm sorunlarını çözme konusunda 0216 606 13 43 ile 0544 607 13 43 numaralı telefonlarımızdan sizlere müşteri memnuniyeti esaslı olarak hizmet vermektedir. Tüm Fındıklı’dan bize haftanın her günü ulaşabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin uygun olduğu gün ve saatte evlerinize ya da iş yerlerinize gelerek sorunlarınızı çözmekteyiz. Bilgi birikimi yüksek deneyimli ustalarımız, uygun fiyat garantimiz ve kaliteli hizmet güvencemiz ile sizlerleyiz.

Jetser Fındıklı Thermex  Kombi Servisi Tarafından Verilen Hizmetler

1)       Petek, elektronik, su akıtma, aniden durma, gösterge ayarları vb. her türlü kombi arızanızı eksiksiz şekilde tamir etmekteyiz. Çalışanlarımız bütün kombi marka ve modellerinde deneyime sahiptirler. Sorunun en kısa zamanda ve en kalıcı şekilde nasıl çözüleceğini belirler ve ortadan kaldırırlar.

2)      Düzenli kombi bakımınızı gerçekleştirmekteyiz. Düzenli kombi bakımı kombinizin verimliliğini artıracaktır. Zamanla kombinizin iç aksamında, peteklerde birikebilen toz ve kir kombinizin çalışma performansını düşürür. Ayrıca gaz ve basınç ayarlarında yaşanabilen aksaklıklar, optimum değerden uzaklaşmalar da verimliliği etki