Ümraniye Thermex Servisi - 0216 606 13 43 - 0544 607 13 43
blog

Ümraniye Thermex Servisi

Ümraniye Thermex  Kombi Servisi olarak sizlere tüm kombilerin teknik servis ve bakımlarını 7/24 Kombi Servis Merkezi kombi garantisi ile yapmaktayız. Kombiler hassas cihazlardır. Verimli ve güvenli çalışması için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Ümraniye Thermex  Kombi Servisi olarak 7/ 24 destek hizmetimiz ile kombilerinizin bakımını eksiksiz ve güvenli bir şekilde yapıyoruz. Bakım sürecinde hizmet veren teknik servis personelimiz konusunda uzman eğitimli sertifikalı personellerdir. Ümraniye Thermex  Kombi Servisi olarak kombilerinizin bakımını aksatmadan düzenli olarak işinde ehli ve uzman firmalara yaptırmanızı öneriyoruz. İyi bir performans sağlamasını istiyor iseniz kombinizin bakımını yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Kombinizin bakımını yılda bir kere yaptırmanız hayati önem taşır. Periyodik olarak bakımları yapılan kombiler, hem her zaman sorunsuz bir şekilde çalışır, hem de olası patlama ihtimallerine karşı önlem alınmış olarak güvenli bir kullanım sağlar.

Kombinizin bakımını yaptırmaya karar verdiğinizde, merdiven altı servislerden uzak durmanız oldukça önemlidir. Çünkü servis elemanların yeterlilik belgeli olması, konusunda uzmanlaşmış ve eğitimli elemanlardan oluşması şarttır. Ümraniye Thermex  Kombi Servisi olarak marka model ayırt etmeden tüm kombilerinizin bakımını konusunda uzman ve yeterlilik belgesi olan servis personelleri ile hizmet vermekteyiz.

Ümraniye Thermex Servisi olarak mesleki ve teknik donanıma sahip servis personllerimiz eksiksiz bir bakım hizmeti vermektedir. Kombiniz için gerekli olan bakım, kapağını açıp kapatmak ve suyu kontrol etmekle tamamlanmayacak kadar önemlidir. Bu nedenle bakım